גרנד בזאר
השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו:

שאלות תשובות

מה זמן אספקה שלכם ?
זמן האספקה שלנו בדרך כלל הוא 14 ימי עסקים , אבל לרוב זמן האספקה הרבה יותר קצר.
זמן האספקה למוצר בשירות עצמי הוא 7 ימי עסקים.
כיצד זה עובד?
באתר מוצעים דילים על בסיס יומיומי בהנחות משמעותיות ואטרקטיביות עבור לקוחות אתר Bekki. כל דיל המפורסם באתר ניתן לרכישה במשך זמן מוגבל ומותנה במספר מינימום של מזמינים. מספר המינימום מאפשר לבתי העסק להציע לכם הנחה משמעותית. לעיתים המלאי המוצע בדיל מוגבל לכמות מסוימת של רוכשים, אשר יימכר על בסיס כל הקודם זוכה.
איך מקבלים הודעה על הדיל?
כדי להצטרף צריך פשוט להזין את כתובת המייל שלך ואנחנו כבר נדאג לשלוח לך הודעה יומית על כל דיל חדש.
איך קונים את הדיל המפורסם באתר?
מאוד פשוט - לחצו על כפתור "קנה!", לפני שהדיל מסתיים, ומלאו את הפרטים הנדרשים להשלמת ההזמנה. אם מספר המזמינים יגיע למינימום המופיע לצד הדיל, הדיל ייכנס לתוקף. במועד סיום הדיל נחייב את כרטיס האשראי שלכם בעלות הדיל ונשלח לכם לינק להדפסת שובר למימוש בבית העסק.
אני לא מצליח/ה להתחבר לחשבון שלי!
שימו לב שביכולתכם להירשם למייל היומי ללא פתיחת חשבון. לכן, אם אתם מקבלים את המייל היומי שלנו, זה לא בהכרח אומר שיש לכם חשבון באתר. אם כתובת האימייל שלכם לא מזוהה במערכת, תצטרכו להירשם בכדי לרכוש שוברים.
שכחתם את הסיסמה?
הקישור "שכחת את הסיסמה" שנמצא במסך ההתחברות, יאפשר לכם לקבל אימייל עם קישור לשינוי הסיסמה. יכול להיות שייקח לכם כמה דקות לקבל מייל זה, אבל הוא יגיע .
האם השימוש בכרטיס אשראי בטוח באתר ?

.שהוא התקן המחמיר בעולם לאבטחת תשלומים ברשת האינטרנט SSL חד משמעית - כן! האתר עומד בתקן האבטחה המחוייב על פי החוק, פרטי כרטיס האשראי עוברים מיד למערכת הסליקה הבנקאית ולא נשמרים באתר.
גם לכם יש שאלה?
כתבו לנו ונחזיר לכם תשובה בהקדם